Aydınlı Cave Hotel Room

Aydınlı Cave Hotel

Aydınlı Cave Hotel

Aydınlı Cave Hotel Panaroma

Firefox quantum internetin gelişen yüzüne yön veren güvenli sade hızlı Türkçe internet tarayıcısıdır. Firefox quantum İnternet üzerinde devamlı dakikalarca bekleyerek gezinmekten sıkılanlar için Firefox eşsiz bir sistemdir. Mozilla kaynaklı bir internet tarayıcısı olan Firefox, son güncellemesinin arkasından kullanıcı sayısını katladı. Daha hızlı ve daha özgür gezinme fırsatını amaç edinenler için Firefox diğer tarayıcıların aksine kullanıcılarını sınırlandırmamaktadır.

Firefox quantum Nedir? Özellikleri Nelerdir?

Firefox quantum sağladığı hız ve güvenlik konusunda Chrome  ile yarışacak duruma gelen Firefox, en çok kullanılan internet tarayıcısı olma yolunda ilerlemekte. Diğerlerinin aksine kullanıcılarının gizlilik desteğini ve güvenini kazanan Firefox, hızlı ve basit bir arayüze sahip. Tarayıcıyı indirmek için Firefox quantum yazmanız yeterli. Sonrasında kolayca kullanmaya başlayabilirsiniz.

Firefoxun birçok kullanıcı tarafından tercih edilmesinin nedenleri arasında sekme temelini oluşturmuş olması yatmaktadır. İlk kez sekme penceresi ile kullanışlılığını ve pratikliğini ortaya koyan tarayıcı, özelleştirilebilir düzene sahiptir.

Firefox quantum Neden Tercih Edilmeli?

İnternet üzerinde anonim gezinmeyi tercih edenler için ilk kez gizli sekme fırsatı sunan Firefox quantum, bu konuda diğer tarayıcıların önüne geçmiştir. Her yaş grubundan kullanıcının rahatça kullanmasının sebebi ise basit ve kolay bir donanıma sahip olmasıdır. Firefox indirildikten sonra hızlı ve açıklayıcı şekilde adapte olmanıza da yardımcı olmaktadır.

Dilediğiniz temada özelleştirebildiğiniz tarayıcının en büyük avantajı ise hem mobil hem bilgisayar destekli olmasıdır. Ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz tarayıcı, hızlı ve gizli olabilmesi sebebiyle diğerlerinden bir adım daha öndedir. Nitekim kullanıcılarının pek çoğu Firefox’tan oldukça memnundur.